Dzwoń: +48 697-688-228

Moje Doświadczenie

Moje kreatywne poczucie humoru przepełnione energią oraz optymizmem nastraja innych do otwierania się na blask i uroki życia codziennego :)

Jestem PRZEWODNIKIEM po ŁODZI i woj. łódzkim

Jestem Łodzianką i uważam to miasto za jedyne w swoim rodzaju – sam zobacz!

Urodziłam się, wychowałam i mieszkam w Łodzi – wiem skąd najlepiej widać niepowtarzalny wschód i zachód Słońca, wiem skąd najlepiej obserwować gwieździste niebo, wiem gdzie są wyrysowane przez historię najpiękniejsze miejsca, wiem gdzie unoszący się z wiatrem zapach kuchni regionalnej dostarczy Tobie niezapomnianych doznań dla podniebienia... - a Ty chcesz wiedzieć?

Zapraszam do Łodzi!

"Weź migawkę, pojedź na krańcówkę i kup angielkę - nie zapomnij zapakować jej w tytkę" i zadzwoń do mnie...

 

Jestem PILOTEM wycieczek krajowych i zagranicznych

Uwielbiam podróżować. Podróż to zawsze spotkania... Nowe miejsca, ludzie, chwile zwykłe i wyjątkowe. Chcę te niezwykłe obrazy utrwalić i zachować w wyjątkowy sposób tak, aby inni oglądając moje fotografie mogli choć na chwilę przenieś się marzeniami do tych miejsc doznać tego co ja doświadczyłam będąc tam.

Dla mnie podróż i fotografia są nierozdzielne.

Podróż stawia mnie w stan gotowości do obserwacji wyjątkowych i niepowtarzalnych miejsc oraz sytuacji, pobudza ciekawość, fascynuje, a fotografia pomaga się skoncentrować, porządkować i uświadamiać w sobie doznania, wchodzić głębiej w miejsce, w którym jestem.

Moją fotografią pragnę zaprosić Państwa, właśnie do takiej podróży i zabrać w  takie miejsca gdzie zapach i smak kawy czy herbaty będzie jedyny i niepowtarzalny...

Podczas wycieczek zwracam ich uwagę na rzeczy oczywiste i nieoczywiste, pokazując podobieństwa i różnice różnych zakątków świata, w których byłam. Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością, ponieważ lubię pokazywać im inną stronę "oczywistości". Ze mną nie można liczyć na nudę. Zatrudniając mnie jako pilota masz gwarancję, że grupa będzie w dobrych rękach i wróci zadowolona!

Uwaga! Zarażam śmiechem i optymizmem! 

 Zajrzyj na moją stronę fotografii www.joanna-labenska.pl